Novinky

1. června 2014 v 22:04 |  O autorce
Vzhledem k tomu, že jsem se dlouho pořádně neozvala jsem si řekla, že by bylo vhodné napsat, co se se mnou děje. Žádné hiatusy, pauzy, z toho už jsem vyrostla. Každopádně se toho událo hodně. V posledních měsících mě stresovala maturita, kterou mám dnes už zdárně za sebou, ale ještě mě čekají přijímačky na VŠ. Co se maturity týče, mám dohromady za 4 (čeština, angličtina, dějepis, společenské vědy), takže jsem své nároky na sebe samu splnila a nemůžu si stěžovat. ;) Jenže já čekala nějakou úlevu a změnu a místo toho mi vůbec nepřijde, že jsem vlastně maturovala. :D Den před zkouškou jsem dostala panický záchvat, abych byla další den klidná do takové míry, že víc už to asi nešlo. :D Během učení jsem samozřejmě stihla i spoustu věcí, které značně omezovaly dobu mého učení se, objevila jsem spoustu nové hudby a filmů, francouzských samozřejmě. V hudbě jsem objevila tedy hlavně Brigitte Bardot a konečně jsem se také zařadila k obdivovatelům Serge Gainsbourga. Z filmů mě neskutečně zaujal film Miluji vás, kde mimochodem hraje i Serge Gainsbourg, který pro tento film složil fantastickou hudbu (a hrozně mě štve, že to klavírní téma nemůžu nikde, ale nikde sehnat) a rozhodně na tento film napíšu recenzi, protože pro mě osobně je to jeden z nejlepších filmů a nápadů, co jsem za dlouhou dobu viděla a mám pocit, že ten film snad nikdo nezná. Dále jsem rozšířila svou sbírku oblíbených hororů o Nenávist, trilogii Kostka a Zlověstné ticho. Místo učení jsem se často dívala na Prima Zoom. A stala jsem se věrnou fanynkou francouzských beauty youtuberek. Když se vrátím k celému tomu maturitnímu období a vlastně mému osmiletému pobytu na gymnáziu, nerada to přiznávám, ale už mi to chybí. :D Ale je načase posunout se dál za svými cily a sny. A mě ty moje skutečně motivují.
Pokud si říkáte, kde jsem s novými články, tak se už delší dobu snažím dát dohromady albigenskou křížovou výpravu. Jenže jsem zjistila, že to nebude tak jednoduché, a tak jsem se rozhodla něco k tomu načíst. Článek mám rozpracovaný. Dále také teď čtu knížku o Dějiny Francie od Georgese Dubyho, krásných 953 stran. :-) Což asi nemám šanci přečíst předtím, než mi pošlou z knihovny upomínku. :-)))
Za dva týdny mám po přijímačkách a všech povinnostech okolo, takže mi oficiálně začnou dlouhé letní prázdniny. A snad s nimi přijde i nová aktivita na blogu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama