LaDouceMélodie

18. června 2014 v 16:33 |  Aktuální dění
Dnes tu mám něco z trochu jiného soudku, ale samozřejmě zůstáváme ve Francii. V poslední době, jak se mi blížily přijímačky z francouzštiny, jsem hledala všemožné způsoby, jak se v jazyce zlepšit. A kromě hudby, filmů, čtení a učení jsem si řekla, proč nenajít na YouTube nějaké blogerky a sledovat jejich videa? Třeba u angličtiny si myslím mi to pomohlo velmi!

Už hodně dlouho sleduju hlavně beauty youtuberky, ale donedávna jsem sledovala jen americké a české. A pak jsem začala hledat i nějaké francouzsky.

Našla jsem několik a dneska bych vám chtěla představit youtuberku, kterou jsem si oblíbila nejvíce. Chápu, že tento typ videí asi nebude pro každého, ale někomu se určitě líbit budou a stejně jako mně snad budou i přínosem.

Moje oblíbená francouzská youtuberka, kterou teď sleduju asi 2 měsíce, má na YT přezdívku 'ladoucemelodie'. Jmenuje se Marion a bydlí v Alsasku. Pokaždé, když se mi v odběrech objeví nové video od ní, tak si ho hned pustím a pokaždé mě baví. Je velice milá, takže se na videa příjemně dívá a není to vůbec ztráta času. Asi nejvíc mě u ní zaujal její styl oblékání a účes, kde se my dvě skvěle shodneme. No a kromě toho je zajímavé podívat se, jaké kosmetické a módní vychytávky jsou momentálně ve Francii k dostání, takže člověk se dozví i úplně jiné informace než obvykle.

Marion můžete také najít na facebooku, twitteru, instagramu a má i blog, odkazy jsou na jejím YouTube kanálu. https://www.youtube.com/user/ladoucemelodie

Pokud máte taky rádi beauty youtuberky a třeba si také chcete zlepšit francouzštinu, tak vám Marion určitě doporučím a určitě se poohlédněte i po dalších francouzských beauty youtuberkách, není jich málo! :-)

Přidávám i pár videí. :-)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama